NadpřirozenoVšude kolem nás

Rituál na splnění přání

Publikováno 22.06.2014 v 13:41 v kategorii Kouzla, Ritualy Lektvary, přečteno: 449x


K rituálu na splnění přání potřebujete svíci, papír a chvíli klidu. Nejlepší okamžik pro rituál je za úplňku nebo v době přibývajícího měsíce. Před tím, než se pustíte do "kouzlení" doporučuji přečíst článek "Základní pravidla pro kouzlení", pokud už je samozřejmě nemáte v malíčku:)K provedení tohoto rituálu je vhodná svíce buď univerzální bílé barvy a nebo nějaká barva "činu" - velmi vhodná je žlutá, ale použít se dá i oranžová nebo červená. Nevhodné jsou naopak pasivní barvy - modrá nebo zelená, v žádném případě neužívejte svíci černou (ta by svou destruktivní povahou šla proti účinku myšlenky, místo, aby ji podporovala).Na papír napište svá přání, která chcete, aby se splnila. Důležitá je i formulace přání - nepište "chci" nebo dokonce "chtěl/a bych", to už přece dávno víte a nemusí se vám to plnit. Přání napište v přítomném čase, jako by už byla skutečností.Např.: Mám dost peněz na zaplacení všech účtů. Mám milého a hodného přítele/kyni. Jsem štíhlý/á a krásný/á. Jsem zdravý/á. Mám úspěšně hotovou zkoušku. Atd.
Jakmile napíšete svá přání, zapalte svíčku a chvíli se na svá přání soustřeďte. V duchu si představujte, jak se plní, například si představte sami sebe, jak dostáváte dobrou známku za test nebo jak stojíte před zrcadlem spokojení se svou váhou. Čím detailnější představa bude, tím lépe. V této fázi se hlavně vyhněte jakýmkoli pochybnostem, žádné šílené představy, které vám do mysli vkládá strach - pokud se jich nemůžete zbavit a neustále se vám do hlavy vkrádá myšlenka, jak zkoušku pokazíte a zase se nevejdete do kalhot, rituál raději nedělejte vůbec nebo jej odložte na jindy. Veškerá moc rituálu je ve vaší myšlence a pokud použijete myšlenku plnou strachu a nenaplněných očekávání, můžete si být jistí, že se to promítne i do vašeho života.Pokud jste bez obtíží zvládli představu splněného přání, smotejte papír se seznamem do ruličky a vložte jej do plamene. Jakmile se rozhoří sledujte mizející kouř a v duchu pronášejte modlitbu, provázející vaši myšlenku. Vhodná formulace je např.: "Vesmíre a mocnosti Světla, pokorně vás žádám, aby se má přání v co nejkratší době zhmotnila v realitě. (Zde proneste vaše přání v přítomném čase, nejlépe každé z nich opakujte třikrát např.) Mám úspěšně hotové všechny zkoušky. Děkuji."Postupně nechte dohořet celý papír. Zbyde-li z něj nějaký popel, nevyhazujte jej do koše - symbolicky byste spolu s ním vyhodili i svá přání. Nameťte si jej na ruku a foukněte jej po větru, přičemž opět můžete myslet na to, jak se vaše přání plní nebo můžete pronášet modlitbu.Jakmile rituál dokončíte, nechejte buď svíci úplně dohořet (to pokud víte, že žádný podobný rituál v dohledné době dělat nebudete) a nebo ji ihned sfoukněte (to v případě, že pro větší jistotu chcete rituál opakovat třeba několikrát).
Pár rad na závěr:Vaše přání nikdy nepodávejte v konkrétní podobě. Vesmír sám moudře najde řešení, které je pro vás nejvhodnější. Tím, že mu výběr zúžíte, maximálně docílíte toho, že se vaše přání nesplní.Takhle ano: Mám dobře placenou práci.Takhle ne: Získávám práci jako personalista u firmy XY, kam jdu zítra na pohovor.
Stejně tak v žádném případě nedávejte jako podmínku přání lidi. Tím byste ovlivnili jejich svobodnou vůli (resp. se o to pokusili) a přáním byste do Vesmíru vyslali destrukci, která by se vám následně vrátila. Jediné, jak je možné využít konkrétní osoby, je ve vztahu k vám.Takhle ano: Mám hodného a milujícího přítele/kyni.Takhle ne: Chodím s Marií Vopršálkovou/Honzou Vopršálkem.Takhle ano: Dobře vycházím se svou maminkou. Jsem šťastný/á se svým/svou přítelem/kyní.Takhle ne: Moje maminka mi zvyšuje kapesné. Můj/moje přítel/kyně mi kupuje auto.
A poslední rada na závěr zní - dávejte si pozor na to, co si přejete. Přání se plní téměř bezvýhradně, ale občas trochu jinak, než byste si představovali:)

Zdroj: http://poselsvetla.blog.cz/1008/ritual-na-splneni-prani

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • holkabloguje.infoblog.cz 22.06.2014 v 14:51 Ahoj, chtěla bych tě přidat mezi spřátelené blogy. Jestli chceš, tak napiš.


 • Sanel 22.06.2014 v 14:58 Muzes mne to nevadi :) Ale musis mi dovolit abych pridala i tvuj blog do mych spratelenych blogu ! :D


 • holkabloguje.infoblog.cz 23.06.2014 v 15:34 Jasně


 • Sanel 24.06.2014 v 16:54 ok :)


 • Popi 05.01.2016 v 20:05 Jdou dve prani


 • kristýna 25.11.2016 v 10:46 opravdu se ta přání splní


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?